SERWIS ŻURAWI

Sprawdź na jakie usługi oferujemy niezależnie od tego czy jesteś naszym Klientem

KONSERWACJA

Regularnie konserwujemy żurawie własne jak również naszych Klientów.

Przestrzeganie terminów przeglądów okresowych pozwala zapewnić bezawaryjną pracę żurawi oraz zapobiec usterkom w przyszłości. Nasi Konserwatorzy są wyposażeni w narzędzia i podstawowe części zamienne umożliwiające natychmiastowe usunięcie wielu niesprawności wykrytych podczas przeglądu żurawi na terenie budowy. Potwierdzeniem sprawności urządzenia po przeprowadzeniu konserwacji jest odpowiedni wpis który jest ważny przez 30 dni.

NAPRAWY

Jesteśmy przygotowani do wykonania napraw bezpośrednio na placu budowy oraz w naszej hali warsztatowej. Przystępując do naprawy dokładamy wszelkich starań aby minimalizować okres przestoju żurawia. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie żurawi wieżowych możemy zdiagnozować i usunąć usterki występujące podczas eksploatacji żurawi.

Przeprowadzając profesjonalne naprawy żurawi własnych oraz naszych Klientów korzystamy ze sprawdzonych dostawców części zamiennych wysokiej jakości a także oryginalnych części LIEBHERR. Używając wysokiej jakości sprzętu, narzędzi i materiałów eksploatacyjnych gwarantujemy fachową naprawę powierzonego sprzętu i jego sprawność w kolejnych latach.

Na każdym etapie naprawy konsultujemy z Klientem szczegóły techniczne i koszty mając na uwadze terminowe wykonanie usługi. Ważnym elementem remontu żurawia jest również tulejowanie. Dzięki tej naprawie przywracamy nominalny średnicę otworów łączących poszczególne sekcje wysięgnika oraz szpicy żurawia.

SPRZEDAŻ CZĘŚCI

Oprócz bieżących konserwacji żurawi oraz zleconych napraw możemy zaproponować naszym Klientom sprzedaż części zamiennych od uznanych producentów a także oryginalne części firmy LIEBHERR.

Korzystając z posiadanych upustów u dostawców możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny oraz bardzo krótki czas realizacji zamówienia.

Zapraszamy do kontaktu właścicieli dźwigów o różnych parametrach. Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam na naprawę różnego rodzaju urządzeń. W razie konieczności zamawiamy brakujące części, współpracując ze znanymi i cenionymi specjalistami.

AKADEMIA OPERATORA

Z potrzeby posiadania kadry operatorskiej na wysokim poziomie w 2021 roku podjęta została decyzja o powstaniu „Akademii Operatora Baukrane”.  W ramach tego projektu rozpoczęliśmy szkolenia operatorów żurawi jak i  hakowych/sygnalistów.

Bardzo dobre przygotowanie przez naszych instruktorów z zakresu teorii i praktyk umożliwiło nam przeszkolenia wielu kursantów, którzy do dziś pracują w zawodzie i czerpią satysfakcję ze swojej pracy.

Podczas naszych szkoleń pod opieką instruktora mają Państwo możliwość odbywania praktyk na żurawiu szkoleniowym sterowanym zarówno z kabiny jak i za pomocą bezprzewodowego pilota.

Udział w kursie zakończony jest egzaminem wewnętrznym oraz egzaminem przed Urząd Dozoru Technicznego w Gdańsku.

Szkolenie z obsługi żurawi wieżowych oferowane przez firmę BAUKRANE, pozwala uzyskać niezbędne uprawnia z zakresu obsługi żurawi wieżowych, szybko montujących jak i szynowych. Atutem naszej akademii jest możliwość podjęcia dalszej współpracy z naszą firmą, dzięki czemu inwestycja w szkolenie przekłada się w możliwość zatrudniania.  

NAUCZ SIĘ ZAWODU

Podczas szkolenia odbędziesz praktyki na żurawiu szkoleniowym sterowanym zarówno z kabiny jak i bezprzewodowego pilota.

ZDOBĄDŹ CERTYFIKAT

Udział w kursie zakończony jest egzaminem wewnętrznym oraz egzaminem państwowym przeprowadzonym przez Urząd Dozoru Technicznego w Gdańsku.

ZACZNIJ PRACĘ

Po skończonym kursie i zdobyciu uprawnień istnieje możliwość podjęcia dalszej współpracy z naszą firmą i rozpoczęcie pracy w zawodzie.

Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz poniżej

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę